Pisać w punkt. Potrójne życie projektantki treści
✏️ Edytowalne notatki ze wszystkich wykładów – kliknij, żeby wejść.
Śmiało dodaj coś od siebie, jeśli masz ochotę!
📒 Notatki z wykładu w PDF – kliknij, żeby pobrać.
To, co wyżej, ale w formie zamkniętej :)
📒 Prezentacja w PDF – kliknij, żeby pobrać.
📝 Praca domowa – kliknij, żeby pobrać
O czym będzie:
Projektowanie treści niejedno ma imię, szczególnie kiedy pracujesz jako freelancerka lub freelancer. Wszystkie działania łączy jednak precyzja słowa, które wymaga od Ciebie określonego warsztatu i doświadczenia. W prezentacji pokażę moje potyczki ze słowami w interfejsach, na którymi właśnie pracuję. Zaprezentuję, do czego przydaje mi się znajomość poezji oraz słuch muzyczny, poznasz też moje narzędzia pracy.
Zobaczysz mój proces współpracy z klientami - od stworzenia strategii komunikacji, poprzez jej realizację na stronie www oraz możliwych kontynuacjach w komunikacji marki. Zobaczysz punkty dojścia, w których kilka celów musi mieścić się w jednym, możliwe pułapki i słabe punkty oraz próby radzenia sobie z przeciwnościami.
- jak przekonać klientów i współpracowników do poważnego podejścia do projektowania treści,
- jak rozwijać swój warsztat, aby tworzyć jak najlepsze treści,
- jak różnorodna może być praca projektanta lub projektantki treści.
Kamila Paradowska
Projektuję treści, uczę pisania, filmuję. Po kilkunastu latach pracy w teatrze i na uniwersytecie postanowiłam zmienić swoje życie zawodowe. Założyłam Dobrą Treść – także po to, aby dzielić się swoją wiedzą z innymi i poznawać ludzi, którym bliska jest praca ze słowem. Pod hasłem "dobra treść" wpisanym w Google znajdziesz mój blog, podkast i kanał na YouTube. Współprcowałam zarówno z dużymi firmami, takimi jak Aviva, Medicover, Bonami, ale także z mniejszymi firmami z branży IT (Ququplay, Cloudeamons), instytucjami kultury i lokalnymi przedsiębiorcami z branży finansowej, hotelarskiej, czy fitness. Jestem autorką kursów internetowych: Treningi pisania i Blog ekspercki.