Kariera w UX? Ty też możesz.
Jak rozsądnie rozpocząć start i rozwijać się w nowym zawodzie.
Linki wymienione przez Wojtka:
🔗 Test Clifton StrenghtFinder
🔗 Linkedin Wojtka
🔗 https://wojtekkutyla.pl/
🔗 https://uxbooster.com/
✏️ Edytowalne notatki z wykładu – KLIK
Śmiało dodaj coś od siebie, jeśli masz ochotę!
📒 Notatki z wykładu w PDF – POBIERZ
To, co wyżej, ale w formie zamkniętej :)
📒 Prezentacja w PDF – POBIERZ
📝 Praca domowa w PDF – POBIERZ
📓 Bonus - Q&A z Elementarz UX #1 w PDF - POBIERZ
O czym będzie:
Rynek pracy w UX przeżywa rozkwit. Coraz więcej organizacji łapie się na tym, że do opracowania dobrze funkcjonujących produktów i usług potrzeba pomocy projektantów i projektantek. Co za tym idzie, wzrasta liczba osób zainteresowanych rozpoczęciem nowej kariery. Jednak wystartować w UX nie jest łatwo. Obezwładnia ilość ofert szkoleniowych, studiów wszelakiej maści, kursów online i literatury branżowej.
☞ Jak się w tym nie zagubić i na co kłaść nacisk?
☞ Jak wyhodować w sobie pokorę, ale także i pewność siebie, która pozwoli bez żalu podejmować strategiczne decyzje związane z przyszłością kariery?
☞ Na czym, poza edukacją, trzeba się skupić i dlaczego sama edukacja nie gwarantuje dobrej pracy?
☞ Jak rozwijać się równomiernie w nowym zawodzie po to, by w ciągu paru lat wypracować sobie pozycję eksperta?
Wojtek odpowie na te oraz inne pytania, a także umożliwię osobom oglądającym prezentację wykonanie paru ćwiczeń, które zbliżą je do zrozumienia samego siebie i swoich planów zawodowych.
Wojtek Kutyła jest projektantem Service Design pracującym w tym zawodzie od wielu lat. Mieszka w Edynburgu, gdzie naucza swojego fachu studentów jednej z prywatnych uczelni. Jego specjalnością jest koordynacja procesów digital transformation w organizacjach sektora publicznego. Przebył zawodową drogę od web designera (och, słodkie czasy Internet Explodera 4,5 i 666), poprzez programistę i konsultanta user experience dla aplikacji finansowych, teraz powoli kieruje swoje zainteresowania w stronę nauczania mądrego projektowania i ewangelizacji odpowiedzialnego UX.